Dažai

ŠILKOGRAFINIAI DAŽAI

Šilkografija tai vienas iš universaliausių spaudos būdų, leidžiantis spausdinti ant pačių įvairiausių paviršių ir medžiagų.

UAB Lipnus bendradarbiauja su pasaulyje pirmaujančiais šilkografijos medžiagų gamintojais ir siūlo platų medžiagų asortimentą tiek pradedančiajam tiek pažengusiam naudotojui.

Siūlome šių gamintojų šilkografijai skirtus dažus ir jų priedus:

marabu

Marabu dažai, sukurti efektyviam darbui su visais populiariais spaudos įrengimais, pasižymi įspūdingais rezultatais net ir spausdinant ant sudėtingų paviršių – atitinka nuolat kintančius mūsų rinkos iššūkius. Visame pasaulyje Marabu dažai yra žinomi kaip aukštos kokybės produktas, pagamintas pagal aukščiausius kokybės valdymo standartus.

Wilflex

Wilflex plastizoliniai dažai jau nuo 1960 metų yra vienas iš penkių PolyOne Specialty Inks prekinių ženklų. PolyOne yra pirmaujanti pasaulinė, tekstilės pramonėje naudojamų plastizolinių dažų ir specialių pramoninių dažų, gamintoja. Wilflex prekinis ženklas yra pripažintas pasaulinės rinkos lyderis, daug dėmesio skiria kokybei, naujovėms ir klientų aptarnavimui.

Jūsų pasirinkimui siūlome šilkografijai skirtus:

  • tirpiklinius dažus;
  • UV dažus;
  • plastizolinius dažus;
  • dažus tampografijai

Turite klausimų? – rašykite, skambinkite, mes mielai Jums padėsime.

Šilkografija