Privatumo politika

Ar jums įdomu, kaip „Lipnus“ tvarko jūsų asmeninius duomenis? Visą informaciją rasite mūsų privatumo politikoje. Mes pasakysime, kokių veiksmų imamės, kad užtikrintume jūsų privatumą, kokiomis teisėmis galite naudotis, ir, kaip „Lipnus“ garantuoja, kad laikysis privatumo politikos.

Naudodamiesi mūsų paslaugomis, sutinkate, kad „Lipnus“ rinktų ir naudotų jūsų asmeninius duomenis, kaip nurodyta toliau.

Ši privatumo politika taikoma ne tik Lipnus.lt ir visiems komerciniams santykiams tarp „Lipnus“ ir tų, kurie apsilanko mūsų tinklalapyje arba naudojasi mūsų paslaugomis, bet ir mūsų verslo partneriams, bendrovės filialams ir galimiems klientams.

Kokią informaciją renka „Lipnus“?

Jei apsilankote mūsų tinklalapyje, tam tikra informacija paliekama Jūsų įrenginyje, kaip standartinė, nors ir neužpildote kontaktinių duomenų formos. Spustelėję mūsų naujienlaiškį arba apsilankę mūsų tinklalapyje, per slapukus ar kitas technologijas automatiškai išsaugomi anoniminiai duomenys. Tokiu būdu užregistruojama, kokią nuorodą naujienlaiškyje jūs spustelėjote, kokią naršyklę naudojate, arba, per kurį kanalą patekote į mūsų tinklalapį. Tokie duomenys yra visiškai anoniminiai ir neleidžia „Lipnus“ nustatyti jūsų tapatybės.

Duomenys, kuriuos renkame pagal nutylėjimą, nors ir neužpildote kontaktinių duomenų formos

 

 • Informacija apie jūsų veiklą mūsų tinklalapyje
 • Duomenys apie jūsų naršymo elgseną skirtinguose tinklalapiuose
 • Internetinės naršyklės ir įrenginio tipą, kuriuo apsilankėte mūsų tinklalapyje

Jei nusprendžiate užpildyti kontaktinių duomenų formą „Lipnus“, mes atvirai prašome jūsų palikti kai kuriuos asmeninius duomenis. Tokios informacijos reikia, kad galėtume su jumis susisiekti individualiai.
Jei naudojatės „Lipnus“ paslaugomis, jūs automatiškai sutinkate, kad jūsų asmeniniai duomenys būtų apdorojami. Jei pateiksite užklausą, ši informacija kartu su jūsų IP adresu bus užregistruota mūsų sistemoje. Tokie duomenys naudojami, kad būtų galima su jumis vėliau susisiekti ir naujienlaiškiu informuoti apie mūsų naujienas bei suasmenintus pasiūlymus.

Duomenys, kurie apdorojami, kai užpildote kontaktinių duomenų formą:

 

 • Vardas, pavardė
 • El. paštas
 • Adresas
 • Telefonas
 • Su užklausa susiję duomenys: tai duomenys, susiję su jūsų pateikto klausimo kategorija. Pavyzdžiui, jūsų profesinė veikla, pramonės šaka ir pan.,
 • Kiti asmeniniai duomenys, kuriuos pateikiate patys, pavyzdžiui, telefonu: jūsų įmonėje esamų darbuotojų skaičius ir t. t.

 

Atitinkamai saugomi ir duomenys, kuriuos „Lipnus“ gauna iš trečiųjų asmenų arba komercinių kampanijų metu, per socialiniu tinklus, naujienlaiškių prenumeratą, atsakymus į mūsų el. laiškus ar pokalbius telefonu.

Be to, „Lipnus“ registruoja bendroves, kurios su mumis dirba. Tokie duomenys renkami pagal informaciją, kurią suinteresuotas asmuo pateikia kontaktinių duomenų užklausoje, pavyzdžiui: įmonės pavadinimas, adresas, el. pašto adresas, mobiliojo arba fiksuotojo ryšio telefono numeris, tinklalapis ir pramonės šaka, kurioje vykdoma veikla.

Ką „Lipnus“ daro su  jūsų asmeniniais duomenimis?

Asmenys, kurie užpildo kontaktinių duomenų formą: jų duomenys automatiškai apdorojami „Lipnus“ duomenų rinkmenose ir perduodami mūsų partneriams. „Lipnus“ renka tik tuos duomenis, kurie reikalingi mūsų partneriams, pateikiant kuo tikslesnį pasiūlymą.

Įmonėms:

Jūsų duomenys registruojami „Lipnus“ duomenų failuose, kad galėtume su jumis susisiekti ir pradėti galimą bendradarbiavimą ar kitokiais rinkodaros tikslais. Jei pasirašysime sutartį, jūsų duomenys bus naudojami ir mūsų klientų ir tiekėjų administravimui.

Kodėl „Lipnus“ renka jūsų duomenis, ir, kokiu pagrindu mes tai darome?

 Tikslas, kuriam tvarkome jūsų duomenus  Teisinis   pagrindas
 Analizuoti puslapius, kuriuos aplankote tinklaraštyje Lipnus.lt, kad galėtume pasiūlyti atitinkamą paslaugą  Leidimas
 Galimybė jums siųsti elektroninius komercinius laiškus, pavyzdžiui, naujienlaiškius ir pasiūlymus  Leidimas
 Galimybė su jumis susisiekti, jei reikėtų, ir pasiūlyti savo paslaugas  Sutartis /   sutikimas

Kiek laiko saugome jūsų asmeninius duomenis

„Lipnus“ jūsų asmeninius duomenis saugo tik tiek laiko, kiek reikia pateikti jums pasiūlymą dėl atitinkamos paslaugos.

Atitinkamus asmeninius duomenis mes laikome tam tikrą nustatytą laikotarpį:

 

 • Vardą, pavardę, lytį, telefono numerį, el. paštą ir adresą – laikomi nuo 21 dienos iki neriboto laiko, kad būtų galima su jumis susisiekti rūpimu klausimu.

Jūsų asmeninių duomenų perdavimas trečiosioms šalims

 

„Lipnus“ jūsų asmeninius duomenis perduoda įvairioms trečiosioms šalims griežtai konfidencialiai, jei to reikia, kad galima būtų pasiūlyti teisingą paslaugą ir laikytis visų teisinių įsipareigojimų.

Jūsų duomenys nebus perduodami, tvarkomi ar parduodami trečiosioms šalims, kurios nėra „Lipnus“ partnerės, arba tam nedavėte sutikimo. Partneriams, su kuriais bendradarbiauja „Lipnus“, taikomos bendrosios sąlygos, nustatančios, kad jie privalo jūsų asmeninius duomenis tvarkyti atsakingai pagal Bendrąjį asmens duomenų apsaugos įstatymą.

 

„Lipnus“ ir toliau išlieka atsakinga už jūsų asmeninių duomenų tvarkymą. „Lipnus“ jūsų asmeninius duomenis perduoda ir kitoms trečiosioms šalims. Tai darome tik turėdami jūsų aiškiai suteiktą sutikimą.

Jūs visada turite teisę:

 

 • Peržiūrėti, keisti arba ištrinti savo duomenis, prieštarauti savo asmeninių duomenų tvarkymui arba riboti tokį procesą.

Tokia prieigos, gerinimo, šalinimo arba ribojimo teisė yra nemokama, todėl jūs galite ja pasinaudoti nesutikdami su slapukais arba išsiųsdami prašymą el. paštu lipnus@lipnus.lt. „Lipnus“ daro viską, kad kuo greičiau įvykdytų jūsų prašymą. Be to, bet kokiu metu jūs galite atsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratos spustelėdami prenumeratos atsisakymo nuorodą.

 

 • Būti išsamiai informuoti apie savo asmeninių duomenų apdorojimą, kaip aprašyta mūsų privatumo politikoje.

 

 • Paprašykite „Lipnus“ persiųsti jūsų asmeninius duomenis kitam paslaugos teikėjui išsiųsdami savo prašymą el. paštu lipnus@lipnus.lt

 

Nepilnamečiai

„Lipnus“ paslaugos nepilnamečiams vartotojams yra prieinamos tik, jei jie gavo aiškų savo teisėtų atstovų leidimą.

Skundo teikimas

„Lipnus“ jūsų asmeninius duomenis tvarko atsakingai ir imasi atitinkamų priemonių, kad apsaugotų nuo užgauliojimų, nuostolių, neteisėtos prieigos, nepageidaujamo atskleidimo ir neleistinų pakeitimų.

„Lipnus“ visą laiką stengiasi elgtis pagal Lietuvos Respublikos reklamos įstatymą 2001-01-01. Privatumo apsaugos tvarkant asmens duomenis įstatymą ir (arba) ES EU reglamentą 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmeninius duomenis, susijusius su laisvu tokių duomenų judėjimu ir anuliuojant Direktyvą 95/46 / EB bei Bendrųjų duomenų apsaugos reglamentą.

Jei įtariate, kad jūsų asmeniniai duomenys nėra visiškai saugūs arba yra piktnaudžiavimo požymių, apie tai galite pranešti atsiųsdami el. laišką adresu lipnus@lipnus.lt

Nors imamasi atsargumo priemonių ir atliekamos patikros, duomenų siuntimas internetu arba elektronine laikmena niekada nėra 100 % saugus. Dėl šios priežasties „Lipnus“ negali duoti visiškos garantijos dėl jūsų asmeninių duomenų saugumo.

Apsaugos politikos atnaujinimas

Ši privatumo politika paskutinį kartą buvo atnaujinta 2018 m. liepos 05 d. „Lipnus“ turi teisę bet kada atnaujinti privatumo politiką nurodydama paskutinio pakeitimo laiką. Dėl šios priežasties patariama reguliariai peržiūrėti šią privatumo politiką, kad susipažintumėte su visais galimais pakeitimais.

Slapukų politika

Kas yra slapukai, ir, kodėl „Lipnus“ juos naudoja? Slapukas skirtas tam, kad jūsų naršymo Lipnus.lt patirtis būtų malonesnė. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, jūs sutinkate su tokių slapukų talpinimu. Tai – nedidelis tekstinis ir skaitmeninis failas, kurį mes laikome savo naršyklėje arba jūsų kompiuterio kietajame diske, kai apsilankote „Lipnus“ tinklalapyje. Toks failas yra visiškai nekenksmingas ir jūsų įrenginio nesugadins.

Slapuke yra unikalus kodas, kuris jums leidžia atpažinti savo naršyklės tipą, operacinę sistemą, geografinę vietovę, apsilankymus tinklalapyje ir jūsų asmeninius pasirinkimus Lipnus.lt apsilankymo metu.
Tokie slapukai neleidžia mums nustatyti jūsų tapatybės.

Slapukai mums leidžia:

 

 • Optimizuoti mūsų tinklalapio naudojimą:
  • Prisiminti jūsų pasirinkimus ir nuostatas
  • Mūsų reklamą ir rinkodarą padaryti veiksmingesnes, kad galėtume teikti geresnes paslaugas.

Kai tik apsilankysite mūsų tinklalapyje, sistema automatiškai įkels slapukus, jei nenurodėte, kad atsisakote slapukų savo naršyklės nuostatose.

Informacija, renkama remiantis slapukais, skirta tik vidiniam naudojimui ir mūsų paslaugoms gerinti. Gauta informacija nėra perduodama arba parduodama trečiosioms šalims. Visa informacija tvarkoma visiškai anonimiškai.

Kokius slapukus naudoja „Lipnus“?

Tiesioginiai arba pirmosios šalies slapukai

„Lipnus“ pirmiausia naudoja pirmosios šalies slapukus, kurie informaciją renka pačiai Lipnus.lt. Tokie slapukai reikalingi, kad galėtumėte lankytis mūsų tinklalapyje ir kad pagerintume tokią jūsų patirtį.

Šie slapukai gali būti skirstomi į pogrupius:

 • Būtinieji slapukai:

Tokie slapukai yra neatsiejami nuo tinkamo mūsų tinklalapio veikimo. Jie leidžia jums naudoti naršyklės, krovimo laiko ir tinklalapio saugumo funkcijas. Jei atsisakysite šių slapukų, galimas daiktas, kad mūsų tinklalapis tinkamai neveiks.

 • Funkciniai slapukai:

Tokie slapukai užtikrina individualią naršymo patirtį. Pavyzdžiui, jie primena jūsų kalbą ir gyvenamąją vietą.

 • Analitiniai arba našumo slapukai:

Šie slapukai renka informaciją, kaip jūs naudojatės mūsų tinklalapiu. Mes analizuojame jūsų, kaip vartotojo, elgesį, kad pagerintume tinklalapį.

 • Seanso slapukai:

Tokie slapukai prisimena, kurį mūsų tinklalapio puslapį aplankėte, kad kiekvieną kartą, kai spragtelėsi ir eisite į naują puslapį, mums nereikėtų jūsų laikyti nauju lankytoju.

PHPSESSID (sesiejos slapukas)

Rūšis: noodzakelijke cookie

Galiojimo trukmė: seansas

Tikslas: toks slapukas užtikrina žiniatinklio serverio ir naršyklės ryšį ir laikinai saugo jūsų naršymo seanso informaciją. Pavyzdžiui, tai reiškia, kad jums visiškai nereikia užpildyti formos, kai perkrausite puslapį arba padarysite klaidą.

Slapukai su formos informacija (užpildyti kontaktinių duomenų formą)

 • vardas

Rūšis: funkcinis slapukas
Galiojimo laikas: 30 dienų
Tikslas: išsaugoti pildžiusio asmens vardą

 • vardas

Rūšis: funkcinis slapukas
Galiojimo laikas: 30 dienų
Tikslas: išsaugoti naudotojo vardą

 • gatvė

Rūšis: funkcinis slapukas
Galiojimo laikas: 30 dienų
Tikslas: išsaugoti pildžiusio asmens gatvės pavadinimą

 • pašto indeksas

Rūšis: funkcinis slapukas
Galiojimo laikas: 30 dienų
Tikslas: išsaugoti pildžiusio asmens pašto indeksą

 • miestas

Rūšis: funkcinis slapukas
Galiojimo laikas: 30 dienų
Tikslas: išsaugoti formą pildžiusio asmens gyvenamąją vietą

 • el. paštas

Rūšis: funkcinis slapukas
Galiojimo laikas: 30 dienų
Tikslas: išsaugoti pildžiusio asmens el. pašto adresą

 • telefonas

Rūšis: funkcinis slapukas
Galiojimo laikas: 30 dienų
Tikslas: išsaugoti pildžiusio asmens telefono numerį

„Google Tag Manager“

 • __utmb (Google Tag Manager)

Rūšis: analitinis slapukas
Galiojimo laikas: 30 min.
Tikslas: nustato naujus seansus ir apsilankymus

 • __utmc (Google Tag Manager)

Rūšis: analitinis slapukas
Galiojimo trukmė: seansas
Tikslas: bendradarbiauja su de __utmb slapuku, kad identifikuotų naujus grįžtančių lankytojų seansus

 • __utmt_UA-xxxxxx-x (Google Tag Manager)

Rūšis: analitinis slapukas
Galiojimo laikas: 10 min.
Tikslas: sulėtina prašymo greitį, taip užtikrinama, kad būtų ribojamas duomenų rinkimas su dideliu srautu.

 • __utmz (Google Tag Manager)

Rūšis: analitinis slapukas
Galiojimo laikas: 6 mėn.
Tikslas: identifikuoja šaltinį, kuris jus nukreipė į mūsų tinklalapį.

 • __utma (Google Tag Manager)

Rūšis: analitinis slapukas
Galiojimo laikas: 2 metai
Tikslas: atskirti unikalius vartotojus ir seansus.

Trečioji šalis ir slapukų profiliavimas

„Lipnus“ naudoja „Google Analytics„ ir „Google Adwords“, „Bing“, „Facebook“  reklamą ir partnerius. Norint dirbti su tokiomis šalimis, trečiosios šalies slapukai arba pikseliai turi būti įkeliami į mūsų tinklalapį. Šie slapukai jūsų naršymo patirtį mūsų tinklalapyje labiau suasmenina.

Šios paslaugos veikia pagal kodo elementus, kurie gaunami iš trečiųjų šalių tinklalapių. Slapukai įkeliami per šį kodą.
„Lipnus“ tokiems slapukams įtakos neturi ir negali kaip nors už juos atsakyti. Visgi tokie slapukai, kaip ir kiti, yra lygiai tokie pat nekenksmingi ir leidžia mums siųsti komercines tikslines žinutes, kurios atitinka jūsų interesus ir gyvenimo būdą.

„Google“

 • SSID, SID, SAPISID, APISID, HSID, SS, NID, SIDCC

Rūšis: analitiniai ir funkciniai slapukai
Galiojimo laikas: svyruoja nuo seanso pabaigos iki 2 metų po seanso
Tikslas: išsaugoti vartotojų parinktis ir informaciją, kai jie lankosi puslapiuose, kuriuose integruotos programos „Google Maps“ arba „YouTube“.

 • NID, SID, APISID, 1P_Jar

Tipas: rinkodaros slapukai
Galiojimo laikas: maks. 2 metai
Tikslas: rodyti individualius reklaminius skelbimus „Google“ tinklalapiuose pagal naujausias paieškas ir ankstesnius veiksmus.

 • CONSENT, UULE, DV

Rūšis: analitiniai ir rinkodaros slapukai
Galiojimo laikas: laikomas ne ilgiau kaip 2 metus
Tikslas: renka duomenis „Google Analytics“, kad suformuotų anoniminį vartotojo profilį ir įvertintų, ar reklaminiai skelbimai yra veiksmingi.

 • _ga

Rūšis: analitinis slapukas
Galiojimo laikas: 2 metai po seanso
Tikslas: anonimiškai įvertina, kaip vartotojai naudojasi tinklalapiu.

Facebook.com

 • datr, act, sb, presence, fr, wd, xs, c_user, dpr (Facebook.com)

Tipas: rinkodaros slapukai
Galiojimo laikas: seansas ir lieka ne ilgiau kaip metams
Tikslas: sukuriamas vartotojo profilis atitinkamai reklamai rodyti „Facebook“.

Pakartotinė slapukų ir kitų technologijų rinkodara

„Facebook“

Rūšis: analitiniai ir funkciniai slapukai
u, xs, s, presence, act, c_user, csm, p, fr, datr
Galiojimo laikas: 2 metai po seanso
Tikslas: be šių slapukų jūs nematysite suasmenintos reklamos, susijusios su mūsų tinklalapiu, paslaugomis ir produktais. Jei nebenorite gauti tokios suasmenintos reklamos, tai galite nustatyti „Facebook“ atsidarę „Mano reklamos parinktys“: https://www.facebook.com/ads/preferences/?entry_product=ad_settings_screen

Pakartotinė „Google Analytics“ rinkodara
Rūšis: analitiniai ir rinkodaros slapukai
Galiojimo laikas: 2 metai po seanso
Tikslas: Su „Google Analytics“ įvertinsime, kaip naudojate mūsų tinklalapį.
Šias žinias panaudosime, kad padėtume pasirinkti sektorių, kuris jums tiktų labiausiai. Ir parodyti atitinkamų sektorių arba produktų, kurie gali būti jums įdomūs,  pasiūlymus. Be šių slapukų jūs nematysite suasmenintos reklamos, susijusios su mūsų tinklalapiu, gamybiniais sektoriais, paslaugomis ir produktais. Jei nebenorite gauti tokios suasmenintos reklamos, galite jos atsisakyti spustelėję toliau pateiktą nuorodą: https://support.google.com/ads/answer/2662922?hl=nl

Abejojate?
Jei turite klausimų dėl mūsų slapukų politikos, parašykite mums elektroninį laišką adresu lipnus@lipnus.lt

Paskutiniai naujiniai

Ši slapukų politika paskutinį kartą atnaujinta 2018 m. liepos 05 d. Stengiamės išlaikyti naujausią slapukų sąrašą, bet dėl nekintamo interneto ir išorinių šalių pobūdžio gali būti, kad galima rasti ne visus esamus slapukus / saitvietes, esančias apžvalgoje. „Lipnus“ pasilieka teisę bet kada keisti šią slapukų politiką.